WOJEWÓDZKIE IGRZYSKA DZIECI W CZWÓRBOJU LEKKOATLETYCZNYM

WOJEWÓDZKIE IGRZYSKA DZIECI W CZWÓRBOJU LEKKOATLETYCZNYM

Kolejne zawody, kolejne doświadczenia… 4 czerwca 2019 roku reprezentacja dziewcząt naszej szkoły pod opieką pani Anity i pani Agnieszki wyruszyła na kolejne zawody rangi wojewódzkiej. W ten upalny dzień zawodniczki dzielnie walczyły o każdy punkt. W nieco okrojonym składzie: Natalia Pstrągowska, Amelia Kaczmarek, Julia Żylla, Nikola Rykowska, Julianna Szymańska, Telimena Browarczyk- Bogdziewicz – tym razem drużyna poza pierwszą dziesiątką. Tegoroczne doświadczenia oraz niesamowite sukcesy jakie odnoszą dziewczęta na arenie powiatu napawają nas – nauczycieli wielką dumą i jeszcze większą motywacją do pracy! Serdeczne gratulacje dla zawodniczek ! Wiemy, że dałyście z siebie wszystko. Juliannie i Julii życzymy powodzenia na Mistrzostwach Województwa Pomorskiego w trójboju lekkoatletycznym już 7 czerwca.