POWIATOWE IGRZYSKA DZIECI W HALOWEJ LEKKOATLETYCE

POWIATOWE IGRZYSKA DZIECI W HALOWEJ LEKKOATLETYCE

W dniu 14.01.2019 roku w hali sportowej Szkoły Podstawowej nr 6 w Wejherowie, odbyły się XVII Powiatowe Igrzyska Dzieci w Halowej Lekkoatletyce. W rywalizacji wzięło udział ponad 200 zawodniczek i zawodników z całego powiatu wejherowskiego. Na zawodach pojawiła się również reprezentacja SP 4 Reda.
Uzyskaliśmy bardzo dobre wyniki zdobywając 4 medale .
Złoty medal powędrował do Wiktorii Steinke (bieg na 30 m.)
Dwa medale zdobyliśmy w skoku wzwyż dziewcząt ,gdzie Natalia Pstrągowska zdobyła drugie, a Iga Chałupka trzecie miejsce. Na zakończenie zmagań w biegu na 600 m. trzecie miejsce uzyskała Kornelia Stępińska.
Gratulujemy całej reprezentacji.
Młodzi lekkoatleci zostali nagrodzeni medalami, dyplomami oraz nagrodami rzeczowymi w postaci sprzętu sportowego, ufundowanego przez Prezydenta Miasta Wejherowa, Pana Krzysztofa Hildebrandta.