MISTRZOSTWA POWIATU WEJHEROWSKIEGO W HALOWEJ LEKKOATLETYCE KLAS 4 i 5

MISTRZOSTWA POWIATU WEJHEROWSKIEGO W HALOWEJ LEKKOATLETYCE KLAS 4 i 5

W piątek 18.01.2019 roku w sali gimnastycznej naszej szkoły, odbyły się MISTRZOSTWA POWIATU WEJHEROWSKIEGO W LEKKOATLETYCE HALOWEJ DLA KLAS IV i V (rocznik 2008 i młodsi). W niezwykle licznych składach przybyły reprezentacje gmin i miast naszego powiatu. Wspaniale zaprezentowali się młodzi sportowcy z SP 4 Reda. I miejsce w rzucie piłką lekarską zdobyła Ania Gajewska .  III miejsce w biegu na 30 m. oraz   II miejsce w skoku w dal z miejsca zajęła Julianna Szymańska. Nikola Tarnowska odebrała srebrny medal w skoku wzwyż, a sztafeta dziewcząt 4x100m w składzie: Ania Gajewska, Julianna Szymańska, Marta Woźniak i Zuzanna Richert zdobyła złoty medal. Bardzo dobrze spisali się też chłopcy z naszej szkoły. W skoku wzwyż I miejsce zdobył Marek Machnicki, II Czarek Górniak. W biegu na 30 m. II miejsce zajął Fabian Robaszkiewicz, III Szymon Zbróg. W sztafecie 4×100 m chłopcy zajęli II miejsce w składzie: Fabian Robaszkiewicz, Szymon Zbróg, Czarek Górniak i Jakub Kur. Serdecznie gratulujemy zawodniczkom, zawodnikom oraz opiekunom młodych adeptów sportu. To były bardzo udane zawody.