Laboratorium przyszłości

Od początku roku szkolnego uczniowie Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 1 w Redzie mają niezwykłą okazję testowania robota Geni bota. To bardzo inteligentny robot do nauki programowania. Uczy dzieci poprzez zabawę i doświadczenie, rozwija myślenie logiczne i wyobraźnię. Praca z Geni botem podnosi efektywność nauki kodowania i programowania. Na chwilę obecną dzieci miały okazję zaprogramować go, aby poruszał się w różnych kierunkach, zagrał gamę oraz segregował odpady. Podczas zajęć dzieci kodowały Geni bota za pomocą specjalnych kart. Spotkania z Geni botem sprawiają dzieciom ogromną radość, każdy chciał wypróbować i zobaczyć możliwości robota. Poniżej kilka zdjęć z lekcji przeprowadzonych do tej pory.