AKCJA SPORTGENERACJA 15.09.2021 stadion MOSiR Reda

Uczniowie naszej szkoły pod opieką nauczycieli wychowania fizycznego i pani Bogny Talar wzięli udział w kolejnej edycji Orlen Z podwórka na bieżnie 2021. Impreza przeznaczona była dla uczniów klas 4-6, miała na celu połączenia rywalizacji sportowej z aktywnością na świeżym powietrzu oraz z występami artystycznymi. Imprezę otworzyli włodarze miasta Redy pan burmistrz Krzysztof Krzemiński i wice burmistrz Łukasz Kamiński, a poprowadził znany z komentowania w telewizji wielkich wydarzeń sportowych, wieloboista Sebastian Chmara. Każdy uczestnik otrzymał koszulkę i pamiątkowy medal, a w trakcie imprezy owoce i wodę. Najwięcej emocji budziła rywalizacja w biegach sztafetowych 12x200m dziewcząt i chłopców ( 4 uczniów klasy czwartej, 4 uczniów klasy piatej i 4 uczniów klasy 6 lub młodszych). Obie sztafety naszej szkoły, zarówno dziewcząt jak i chłopców zdobyły pierwsze miejsca. Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy, oczywiście jesteśmy dumni z wspaniałych wyników naszych uczniów, ale najważniejsze było aktywne spędzenie czasu i dobra zabawa.