Spotkane przedszkolaków z grupy 0D z książką w szkolnej bibliotece.

Spotkane przedszkolaków z grupy 0D z książką w szkolnej bibliotece.

4-go marca przedszkolaki z grupy 0D, odwiedziły szkolną bibliotekę. Panie Ewa i Tereska przyjęły dzieci bardzo serdecznie i przeprowadziły ciekawe zajęcia biblioteczne. Biedronki z zaciekawieniem słuchały bajki o przygodach sympatycznego żółwia Franklina, którą przeczytała im pani Ewa. Wykonały również piękne prace plastyczne. Od tej pory należymy do Klubu Przyjaciół Franklina. Każde nasze spotkanie w bibliotece, będzie skupione wokół jednej opowieści o przygodach Franklina, która dotyczyć będzie pewnego problemu. Dzieci chętnie utożsamiają się z bohaterem, ponieważ kłopoty małego żółwia często pokrywają się z tymi jakie sami przeżywają. Dzięki temu uczą się pozytywnych postaw oraz poznają godne do naśladowania wzorce.

Ewa Bobrowska