MISTRZOSTWA POWIATU W DWA OGNIE USPORTOWIONE.

MISTRZOSTWA POWIATU W DWA OGNIE USPORTOWIONE.

W dniach 23 i 24.02.2019 w naszej szkole odbyły się Mistrzostwa Powiatu Wejherowskiego w Dwa Ognie Usportowione. Tradycją stało się organizowanie przez nas zawodów tej dyscypliny i tej rangi. Uczniowie naszej szkoły mieli okazję oglądać obie reprezentacje w niezwykle zaciętych pojedynkach sportowych. Reprezentacja chłopców ukończyła rozgrywki na IV miejscu, dziewczętom zaś zabrakło odrobinę szczęścia w meczu finałowym, w którym uległy reprezentacji Bolszewa 18:19, plasując się na II miejscu. Obu reprezentacjom należą się ogromne gratulacje za wspaniałą postawę i walkę do ostatniego gwizdka sędziego.

Skład reprezentacji dziewcząt: Ania Gajewska, Julia Żylla, Aleksandra Gomułka, Laura Szreder, Dominika Pytel, Julia Gąsiorowska, Zuzia Richter- opiekun: Anita Namiotko.

Skład reprezentacji chłopców: Marek Machnicki, Nikodem Zawadzki, Fabian Robaszkiewicz, Czarek Górniak, Szymon Zbróg, Kur Jakub, Mączka Karol, Lewiński Krzysztof, Trocki Jakub, Skowroński Piotr- opiekun: Maciej Paczkowski.