OTWARCIE STADIONU W REDZIE

OTWARCIE STADIONU W REDZIE

15 września 2018 r. odbyło się uroczyste otwarcie stadionu lekkoatletycznego w Redzie. Z tej okazji spora grupa młodzieży z naszej szkoły wzięła udział z Spartakiadzie zorganizowanej przez MOSiR Reda. Uczniowie wzięli udział w konkursie przeciągania liny, skoku w workach, skoku w dal oraz sztafecie. Po zakończeniu zmagań młodych sportowców każdy otrzymał pamiątkowy medal, a najlepsze drużyny statuetki oraz plecaki. Nagrody wręczali między innymi: Marta Jeschke – sprinterka -brązowa medalistka Mistrzostw Europy, Paulina Guba – Mistrzyni Europy z Berlina w pchnięciu kulą, Tomasz Majewski – czterokrotny uczestnik Igrzysk Olimpijskich, reprezentant Polski w pchnięciu kulą oraz Małgorzata Hołub-Kowalik – brązowa medalistka Mistrzostw Świata w sztafecie 4x400m.