STOWARZYSZENIE ABSOLWENTÓW I BYŁYCH PRACOWNIKÓW GIMNZAJUM NR 1 IM. LECHA WAŁĘSY W REDZIE

STOWARZYSZENIE ABSOLWENTÓW I BYŁYCH PRACOWNIKÓW GIMNZAJUM NR 1 IM. LECHA WAŁĘSY W REDZIE

W starostwie Powiatowym w Wejherowie zostało zarejestrowane Stowarzyszenie absolwentów i byłych pracowników Gimnazjum nr 1 im. Lecha Wałęsy w Redzie.

Zapraszamy wszystkich absolwentów Gimnazjum nr 1 w Redzie na spotkanie inaugurujące działalność stowarzyszenia w dniu 7.09.2018 (piątek) o godzinie 13.00 na placu przed szkołą (w razie niepogody w auli).

Spotkaj się z koleżankami, kolegami i pracownikami Twojej szkoły! W tym roku szkolnym wypada trzydziesta rocznica założenia Szkoły Podstawowej nr 4, która przez wiele lat pełniła też rolę szkoły gimnazjalnej. Chcemy zaangażować się w przygotowanie i przeprowadzenie tych obchodów!