Zakończenie Roku Szkolnego w młodszych klasach

22 czerwca 2018r. odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego. Z żalem żegnaliśmy trzecioklasistów, którzy ukończyli już pierwszy etap edukacyjny. Pełni doświadczeń i wiedzy opuszczą swoje sale i szkolne korytarze, by rozpocząć edukację w klasie czwartej w nowym budynku szkoły. Życzymy im udanego wypoczynku, a we wrześniu wytrwałości i sukcesów w kolejnych latach nauki.

klasa 3 a – uczniowie wyróżnieni z wychowawczynią  p. Sylwią Strosowską

klasa 3 b – uczniowie wyróżnieni z wychowawczynią  p. Karoliną Myszk

klasa 3 c – uczniowie wyróżnieni z wychowawczynią  p. Elżbietą Frybezowską

klasa 3 d – uczniowie wyróżnieni z wychowawczynią  p. Danielą Rompczyk

klasa 3 e – uczniowie wyróżnieni z wychowawczynią  p. Joanną Żaczek

Uczniowie, którzy uczęszczali do klas pierwszych i drugich kontynuują naukę na etapie edukacji wczesnoszkolnej.

Pani Dyrektor serdecznie podziękowała Przewodniczącej Rady Rodziców p. Magdalenie Zimoń za zaangażowanie i poświęcony czas