IX MIEJSKI KONKURS WIEDZY O KRAJACH ANGLOJĘZYCZNYCH

IX MIEJSKI KONKURS WIEDZY O KRAJACH ANGLOJĘZYCZNYCH

DNIA 30 MAJA 2018 ROKU

W SZKOLE PODSTAWOWEJ NR 4 ODBYŁ SIĘ

IX MIEJSKI KONKURS WIEDZY O KRAJACH ANGLOJĘZYCZNYCH

DLA KLAS V – VII SZKOŁY PODSTAWOWEJ

 

Do konkursu przystąpiło piętnastu uczniów wyłonionych z trzech szkół podstawowych z Redy po eliminacjach szkolnych. W etapie miejskim każdy z uczniów musiał wykazać się swoją nieprzeciętną wiedzą podczas testu dotyczącego Zjednoczonego Królestwa Wielkiej Brytanii i Irlandii Północnej oraz Republiki Irlandii i przedstawić prezentację na wybrany temat związany z Irlandią. Wyniki uczniów naszej szkoły przedstawiają się następująco:

 

I miejsce – Michał Liubszewski, II miejsce – Oliwier Baran. Naszą szkołę reprezentowali również Julia Czaplińska, Igor Klarecki, Wiktoria Rytelewska, Laura Rychter, Anna Kozłowska i Natalia Kreft.

 

Gratulujemy wszystkim uczestnikom i życzymy dalszych sukcesów.

Organizatorzy: Iwona Hillar-Marcinkiewicz, Bogna Talar, Agnieszka Naczk