Konkurs plastyczny z angielskiego „Londyn kojarzy mi się z..”

W II semestrze w roku szkolnym 2017/2018 odbył się konkurs plastyczny dla uczniów klas 1-3 oraz 4-5 szkoły podstawowej. Konkurs rozpoczął się 12 lutego a zakończył 9 marca.
Celem kokursu było: przedstawienie oczyma dzieci walorów turystycznych, historycznych i kulturowych Wielkiej Brytanii i Londynu oraz poznawanie historii i dziedzictwa kulturowego Wielkiej Brytanii. Organizatorem konkursu była Pani Agnieszka Naczk- nauczyciel języka angielskiego. W ocenianiu prac pomagała Pani Daniela Rompczyk.
Uczniowie przygotowali prace plastyczne przy wykorzystaniu dowolnych technik graficznych. Tematem prac były ciekawe – pod względem historycznym, kulturowym, architektonicznym i przyrodniczym – miejsca oraz symbole Wielkiej Brytanii.
Po ocenieniu prac wyłoniono następujących zwycięzców:

Klasy IV-V Szkoły Podstawowej
I miejsce Angelika Łochowska kl. V C i Tomasz Talarek kl. IV B