XI MIEJSKI KONKURS MATEMATYCZNY “SPRAWNIE LICZĘ” DLA KLAS III

Dnia 10.05.2018r w SP nr 4 w Redzie odbyła się już XI edycja Miejskiego Konkursu Matematycznego dla klas III “Sprawnie liczę”. Konkurs przygotowały Katarzyna Białk, Zuzanna Chuchała, Sylwia Jóźwiak i Eliza Matejczyk. Celem konkursu było rozwijanie zainteresowań matematycznych, a także stworzenie możliwości sprawdzenia i porównania swoich umiejętności z innymi
uczniami klas III.
W tym roku szkolnym w konkursie wzięło udział 15 uczniów z 5 szkół naszego miasta.
I miejsce zajęła Katarzyna Drózda z SP nr 2
II miejsce otrzymał Sebastian Baltyn z SP nr 2
III miejsce zdobył Marek Ryszewski z SP nr 5.
Wręczono także 3 wyróżnienia, które otrzymali Marysia Rompca z SP nr 4, Wiktor Komorowski z SP nr 4 i Konrad Boguszewski z SP nr 2.
Wszystkim finalistom gratulujemy i podkreślamy bardzo wysoki poziom umiejętności uczniów!
Nagrody dla zwycięzców ufundowali Burmistrz Miasta Redy, pan Krzysztof Krzemiński oraz Gmina Miasta Redy.

Eliza M.