SZKOLNY TURNIEJ HALOWEJ PIŁKI NOŻNEJ KL.4-6

SZKOLNY TURNIEJ HALOWEJ PIŁKI NOŻNEJ KL.4-6

Do rozgrywek o mistrzostwo klas 4-6 w piłkę nożna zgłosiło się 8 ekip. Zostali rozlosowani do II grup. Z każdej grupy wychodziły dwie najlepsze ekipy, zaś 3 miejsce w grupie A i B grały ze sobą o V miejsce w całym turnieju. System półfinałów został rozegrany „na krzyż”. Po meczach półfinałowych poznaliśmy finalistów oraz drużyny walczące o 3 miejsce. Najlepsze trzy drużyny zostały nagrodzone medalami, a najlepsza drużyna otrzymała puchar i nagrody rzeczowe. Zostały też przyznane nagrody indywidualne. Wszystkim gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów sportowych.

Mecz o 3 miejsce

6A-5B

11-0

Strzelcy (Modzelewski x5,Domaszek x3,Śmielak x3)

Finał

6B-6C

2-4

Strzelcy (Siepetowski,Ryband)

(Piwecki, Pruszyński-Raban,Grubba x2)

NAGRODY INDYWIDUALNE

NAJLEPSZY ZAWODNIK- MATEUSZ RYBAND 6B

NAJLEPSZY STRZELEC- KONRAD GRUBBA 6C

NAJLEPSZY OBROŃCA- MATEUSZ LEWICKI 6C

NAJLEPSZY BRAMKARZ- GRACJAN CHRZANOWSKI 6C

NAGRODA FAIR PLAY- MICHAŁ RĘBIŚ 6B