Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy

Nasza młodzież wzięła udział w 26 finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w dniu 14.01.2018 roku. Redzki sztab funkcjonował w dwóch instytucjach – liczenie pieniędzy w Szkole Podstawowej nr 4 oraz występy i licytacje w Fabryce Kultury. Od rana na ulice miasta wyruszyło ponad 50 wolontariuszy z SP 4 i SP 3. Wspomagali nas też inni młodzi mieszkańcy Redy i Rekowa oraz Akademia Driftingu Reda (która oprócz puszki przekazała również na konto Fundacji 260 zł ). Wolontariuszom, którym należą się największe podziękowania za pracę w zimowych warunkach udało się zebrać ponad 38 tysięcy złotych.

Dziękujemy wszystkim występującym – dzieciom z SP 3 pod opieką pani Marioli Szreder, Oli Woźniak z SP 4, Krzysiowi Kreftowi, Przemkowi Bruhnowi, Gracjanowi Gołębiewskiemu, Redzkiej Orkiestrze Dętej, zespołom M3tropolis i Izzy Rockers! Jesteśmy wdzięczni PCK Wejherowo za pokazy pierwszej pomocy i wszystkim naszym uczniom zaangażowanym w pracę kawiarenki, stoiska z rękodziełem i szatni. Pracownikom MDK Reda z dyrektorem na czele serdeczne podziękowania za przygotowanie Fabryki oraz prowadzenie koncertu i niesamowitych licytacji (które jak zwykle prowadził sam dyrektor Tomek Wiśniewski). To z tej części sztabu napłynęło 12 tysiący złotych, z czego około 7,7 tysiąca to dochód z licytacji.

Bardzo dziękujemy za hojność i otwarte serca mieszkańców Redy! Sztab redzki zebrał około 51500 złotych, które przekazaliśmy na konto WOŚP.

Bardzo dziękujemy całemu redzkiemu sztabowi – Hannie Kwaśny, Łukaszowi Kamińskiemu, Tomaszowi Wiśniewskiemu, Marlenie Jasińskiej, Mateuszowi Kamińskiemu, Zuzannie Chuchała, Katarzynie Kwaśny, Joannie Żaczek, Alinie Kreft, Paulinie Popławskiej, Kornelii Supińskiej, Izabeli Richter, Monice Kolak, Annie Kososkiej, Dorocie Dobrzyńskiej, Krystianowi Pettke, Adamowi Wysockiemu.

Przede wszystkim dziękujemy naszym wolontariuszom : Marysia Adamus, Kuba Giergielewicz, Zuzia Mamet, Zuzia Folcholc, Julia Pełech, Igor Klarecki, Pola Król, Igor Gazecki, Łukasz Kubik, Oliwia Brzozowska, Nikola Skibicka, Julia Jaskulska , Iza Łażewska, Natalia Molenda, Kinga Cyperska, Zuzia Żylla, Maciek Rompczyk, Agata Kolberg, Marysia Dolecka, Antek Stanek, Wiktoria Wawrzon, Kajtek Kołodziejski, Kajtek Borawski, Gosia Jaworek, Emilia Kwiatkowska , Piotr Krajewski, Natalia Jeziorska, Julianna Czerska, Kinga Klein, Wiktoria Kacprzycka , Joanna Janeczek, Ada Pelc, Laura Pawelczyk, Kacper Krótki, Agata Krzemieniewska, Olek Borysiak, Wiktoria Lewańczyk, Wiktoria Wróblewska, Michał Urbański, Filip Czaja, Dominika Piasecka, Kornelia Piasecka, Antonina Derewicz, Wiktoria Kaczmarczyk, Piotr Kowalski, Wiktor Richter, Klaudia Szymańska, Nikola Goździewska, Wiktoria Kotwicka, Natalia Łojewska, Weronika Kotwicka, Karolina Podbielska, Karolina Bańdo, Magda Pallach, Daria Dobrzyńska, Ania Krajewska, Marysia Minczykow, Oliwia Doering, Wiktoria Grochowina, Zuzia Gruchała, Kuba Kunikowski, Małgosia Jabłonowska-Kęska, Weronika Kłonica, Filip Dampc, Sandra Paszke, Julia Czuryńska, Ola Wujec, Martyna Górska, Emilia Muża, Weronika Mojsiejsenko, Daniel Grunwald, Marta Kowaliszyn, Wojtek Mak, Igor Rusiecki, Daria Gafos, Ala Szwoch,Patryk Płomin, Jan Jabłonowski-Kęska, Karolina Górniak, Natalia Łakomy, Emilia Formella, Weronika Śmielak, Paulina Okrój, Filip Klinkusz, Wojtek Niedźwiedzki, Łukasz Lange, Dominika Dawidowska, Patrycja Kortas, Kamil Miarowski, Ola Rutkowska, Weronika Marszałkowska, Paulina Żyłka, Marta Rojewska, Bartek Hebel, Ola Woźniak, Dominika Warda, Łucja Nawrot, Julia Białkowska, Iza Doppke, Bartek Czaja, Oliwier Wasilke, Magda Fierka, Martyna Talaśka, Patrycja Wleklińska, Ola Wanat, Tomek Rutkowski, Adrian Rykowski, Ola Czaplicka, Natalia Odziomek, Igor Supiński.