MISTRZOSTWA REDY W „DWA OGNIE USPORTOWIONE”

Dnia 09.01.2018 roku w Szkole Podstawowej nr 2  odbyły się Mistrzostwa Redy w „Dwa Ognie Usportowione” . Rywalizacja odbywała się w dwóch kategoriach : dziewcząt i chłopców rocznik 2007 i 2008 . Do rozgrywek zgłosiły się dwie szkoły. Oto wyniki zmagań, zwycięzcy w poszczególnych kategoriach oraz zdjęcia z tego wydarzenia.

Dziewczęta:

I miejsce dziewczęta z SP nr 4 – 26 punktów

Skład : Anna Gajewska, Pola Gazecka, Aleksandra Gomułka, Iga Jagiełło, Amelia Kaczmarek, Dominika Pytel, Nikola Rykowska, Laura Szreder, Julia Żylla.

Opiekun : Anita Namiotko

II miejsce dziewczęta z SP nr 2 – 9 punktów

Chłopcy :

I miejsce chłopcy z SP nr 4 – 32punkty

Skład : Szymon Biliński, Jakub Giergielewicz, Maciej Jakubiak, Szymon Lemański, Krzysztof Lewiński, Fabian Robaszkiewicz, Mateusz Sabisz, Szymon Schuttenberg, Daniel Wons, Gracjan Ziemiańczyk.

Opiekun : Maciej Paczkowski

II miejsce SP nr 2 –13 punktów

Do zawodów powiatowych, które odbędą się  15 i 16 stycznia, zakwalifikowały się dwie drużyny z naszej szkoły. Trzymajcie za nas kciuki!!!!!