MISTRZOSTWA POWIATU WEJHEROWSKIEGO W LEKKOATLETYCE HALOWEJ

MISTRZOSTWA POWIATU WEJHEROWSKIEGO W LEKKOATLETYCE HALOWEJ

Dnia 15.12.2017 r. w Wejherowie odbyły się Mistrzostwa Powiatu Wejherowskiego w Lekkoatletyce Halowej. Licząca 21 zawodniczek i zawodników z rocznika 2005 – 2006 reprezentacja naszej szkoły wywalczyła aż osiem medali. Na imprezie tej rangi startują zawodnicy z dziesięciu obszarów naszego powiatu: miasto Reda, miasto Rumia i miasto Wejherowo oraz gminy wiejskie: Choczewo, Gniewino, Linia,Luzino, Łęczyce, Szemud, gmina Wejherowo. Przy tak ogromnej liczbie uczestników (ponad 200 osób), tym większy to sukces. Konkurencje, w jakich startowali uczestnicy to: skok w dal z miejsca, pchnięcie piłką lekarską, bieg na 30 metrów, skok wzwyż oraz bieg długi (600 metrów dla dziewcząt i 1000 metrów dla chłopców).

Nasi medaliści:

1 miejsce w skoku w dal z miejsca Zosia Machnicka,
2 miejsce w skoku w dal z miejsca Emilia Kwiatkowska,

1 miejsce w pchnięciu piłką lekarską Gracjan Chrzanowski,
2 miejsce w pchnięciu piłką lekarską Agata Krzemieniewska,

1 miejsce w biegu na 1000 metrów Marcel Lewandowski,
2 miejsce w biegu na 1000 metrów Juliusz Siepetowski,

2 miejsce w skoku wzwyż Iga Chałupka.

Serdeczne gratulacje dla medalistów oraz całej reprezentacji naszej szkoły. Dziękujemy!!