BIEG NIEPODLEGŁOŚCI W GDYNI

BIEG NIEPODLEGŁOŚCI W GDYNI

W sobotę 11.11.2017 r. uczniowie Szkoły Podstawowej nr 4 w Redzie, pomimo zimna, deszczu i silnego wiatru w wyjątkowy sposób uczcili Narodowe Święto Niepodległości . Tego dnia , 49 zawodników z naszej szkoły wzięło udział w Biegu Niepodległości w Gdyni. Z ponad 5 tys. biegaczy nasi uczniowie zajmowali miejsca w pierwszej dziesiątce w swoich kategoriach wiekowych .Najwyższe miejsca uzyskali :Oliwier Baran 7 miejsce, Marcel Lewandowski 9 miejsce, Miłosz Mycio 8 miejsce, Julia Górniak 14m,Maja Szymichowska 17m, Daria Teska 12m, Natalia Molenda 22 m, Krystian Zdankiewicz 24m,Igor Rusiecki 26m.

Pomimo trudnych warunków atmosferycznych i zmęczenia wszystkim dopisywały wspaniałe humory. Na mecie na wszystkich zawodników czekały medale oraz gorąca herbata, która tego chłodnego dnia była bezcenna. Ten dzień, to nie tylko zmagania sportowe, ale przypomnienie ważnej lekcji historii o naszych przodkach, którzy walczyli o naszą przyszłość .Wszyscy uczestnicy dzięki białym i czerwonym koszulkom dołączonym do pakietu startowego, utworzyli przed wybiegnięciem na trasę wielką flagę Polski.

Gratulujemy wszystkim zawodnikom osiągniętych wyników i do zobaczenia za rok.